Dołącz do nas na Facebooku i bądź z nami w bieżącym kontakcie.

Dowiaduj się o najważniejszych rzeczach jako pierwszy! Aktualności / promocje / informacje o nowościach w ofercie / nowinki rynkowe  / informacje techniczne / zaproszenia na szkolenia i targii / zdjęcia z bieżących realizacji / inspiracje / newsy z życia codziennego naszej firmy i naszych pracowników oraz wiele więcej… Facebook EKODREWNO.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2017 w Poznaniu w dniach 7-10 lutego 2017.

W pawilonie 7, stoisko 37 będziemy prezentować nowość na rynku polskim – innowacyjny produkt: HTS – dwuteowa belka hybrydowa.

W pawilonie 3A, stoisko 112 przy strefie Stowarzyszenia Parkieciarzy Polskich będziemy prezentować serię profesjonalnej chemii parkieciarskiej belgijskiej firmy CIRANOVA.

Alternatywna trasa dojazdu do Kryniczna

Kryniczno leży bezpośrednio przy trasie nr 5 Wrocław-Trzebnica, ok. 5 km od zjazdu z AOW (A8, zjazd Wrocław-Północ).

GPS
N: 51° 12′ 29″
E: 17° 2′ 20″

W przypadku występowania korków na trasie Wrocław-Kryniczno można skorzystać z drogi alternatywnej o znacznie mniejszym natężeniu ruchu.

Wariant I – trasa na Oborniki Śląskie

Wyjechać z Wrocławia ul. Obornicką/Pełczyńską, droga 342 kierunek Oborniki Śląskie. Najdogodniej wjechać na tą drogę zjeżdżając z Obwodnicy Śródmiejskiej. Jadąc z Wrocławia w kierunku Obornik Śląskich w miejscowości Szewce należy skręcić w prawo, stamtąd oznaczenia drogowe kierują do Kryniczna (przez miejscowość Rogoż).

Powody występowania korków na trasie 5 Wrocław-Kryniczno.

  • Trwa budowa nowej trasy S5 Wrocław-Trzebnica, z węzłem w Krynicznie. Trwające prace budowlane powodują okresowe utrudnienia w ruchu. Planowane oddanie drogi do użytku to grudzień 2017 roku. Prace na odcinku Wrocław-Trzebnica prowadzi włoska firma ASTALDI. Więcej o budowanej trasie na stronie GDDKiA.
  • Trwa przebudowa mostu na Widawie i fragmentu drogi 5 Wrocław-Psary, wykonywana w ramach modernizacji Wrocławskiego Węzła Wodnego. Planowane zakończenie prac to grudzień 2016 roku. Prace wykonuje firma Mota-Engil.

Wariant II – ul. Kamieńskiego/Krzyżanowice

Wyjazd z Wrocławia poprzez ulicę Bałtycką/Kamieńskiego w kierunku miejscowości Krzyżanowice. W Krzyżanowicach skręcić w lewo do miejscowości Psary. W miejscowości Psary włączyć się do drogi nr 5 (w prawo kierunek Kryniczno). Odległość do Eko Drewno 2,4 km, czas przejazdu tego odcinka nawet w przypadku korka wynosi max. 10 minut.

Wariant III – łącznik AOW Długołęka/Ramiszów/Krzyżanowice/Psary

Zjechać z AOW/A8 na łącznik Długołęka. Z łącznika Długołęka zjechać w lewo na miejscowość Ramiszów. Przez Ramiszów dojechać do drogi Wrocław-Siedlec. Tam skręcić w lewo i dojechać do miejscowości Krzyżanowice (obok Toya Golf). W Krzyżanowicach skręcić w prawo na Psary. W miejscowości Psary włączyć się do drogi nr 5 (w prawo kierunek Kryniczno). Odległość do Eko Drewno 2,4 km, czas przejazdu tego odcinka nawet w przypadku korka wynosi max. 10 minut.

KONTAKT I LOKALIZACJA