Adres

EKODREWNO

Kryniczno k. Wrocławia

ul. Szkolna 2

55-114 Kryniczno (gm. Wisznia Mała)

Polska / Poland

Godziny otwarcia

pon – pt: 8.00 – 17.00

sobota:   9.00  -14.00

Telefony

+48 71 388 78 60

+48 71 387 82 85

Mail

biuro [@] ekodrewno.pl

Fax

+48 71 388 78 70

Dane GPS

N: 51° 12′ 29″

E: 17° 2′ 20″

Administratorem danych osobowych jest EKO DREWNO spółka jawna. Dane osobowe będą przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będą udostępniane, ani przekazywane poza obszar EOG. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie. Strona korzysta z plików cookies. Więcej w dziale Polityka Prywatności EKODREWNO.

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości

    Nasz zespół

    Małgorzata Wojtkowska EKODREWNO

    Małgorzata Wojtkowska

    KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

    Tel. 71 388 78 60 w. 16

    Tel. 607 637 816

    wojtkowska@ekodrewno.pl

    Dariusz Płaszczyński EKODREWNO

    Dariusz Płaszczyński

    DZIAŁ SPRZEDAŻY

    Tel. 71 388 78 60 w. 14

    Tel. 506 281 849

    darek@ekodrewno.pl

    Karolina Roguska EKODREWNO

    Karolina Roguska

    DZIAŁ SPRZEDAŻY

    Tel. 71 388 78 60 w. 12

    Tel. 573 404 913

    karolina@ekodrewno.pl

    Eryk Sobolewski EKODREWNO

    Eryk Sobolewski

    DZIAŁ SPRZEDAŻY

    Tel. 71 388 78 60 w. 28

    Tel. 798 225 509

    eryk@ekodrewno.pl

    Krzysztof Kujawa EKODREWNO

    Krzysztof Kujawa

    SPRZEDAŻ HURTOWA / ZAKUPY CENTRALNE / EXPORT

    Tel. 71 388 78 60 w. 10

    Tel. 504 222 521

    kujawa@ekodrewno.pl

    Bartłomiej Nowak EKODREWNO

    Bartłomiej Nowak

    SPRZEDAŻ HURTOWA / ZAKUPY CENTRALNE / EXPORT

    Tel. 71 388 78 60 w. 32

    Tel. 572 715 740

    bartek@ekodrewno.pl

    Monika Mańkowska EKODREWNO

    Monika Mańkowska

    KIEROWNIK BIURA

    Tel. 71 388 78 60 w. 26

    Tel. 519 385 868

    monika@ekodrewno.pl

    Krystian Piróg EKODREWNO

    Krystian Piróg

    GŁÓWNY KSIĘGOWY

    Tel. 71 388 78 60 w. 24

     

    ksiegowosc@ekodrewno.pl

    Andrzej Nowak EKODREWNO

    Andrzej Nowak

    WŁAŚCICIEL / CEO

    Tel. 71 388 78 60

     

    nowak@ekodrewno.pl

    Wojciech Nowak Marek Krzyżanowski EKODREWNO

    Marek Krzyżanowski, Wojciech Nowak

    MAGAZYN